Catering

Catering dla domu i firmy

Catering

Hotel Pinocy od wielu lat zajmuje się organizacją wesel, imprez okolicznościowych, bankietów, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Nieodłącznym elementem i aspektem, który zawsze umila gościom przebieg powyższych wydarzeń jest bez wątpienia jedzenie.

W skład naszych usług hotelowych wchodzi także catering. Oferujemy usługi cateringowe dla klientów indywidualnych, ale również catering dla firm. Od lat dbamy o profesjonalne zaplecze gastronomiczne podczas organizowanych u nas imprez okolicznościowych. Dostarczamy catering w Katowicach na wydarzenia rodzinne takie jak wesela, stypy czy urodziny. Nasze usługi obejmują także catering korporacyjny – przystawki na bankiety i eventy, lunche dla firm, serwis kawowy czy serwis napoi zimnych.

Catering dla klientów indywidualnych

Jeśli w wyszukiwarkę wpisujesz hasło: catering Katowice na imprezę rodzinną, to dobrze trafiłeś. Hotel Pinocy oferuje catering Śląsk na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. W menu posiadamy zróżnicowane propozycje, które dostosujemy do Twoich preferencji oraz typu imprezy – zimna płyta, koryto mięsne, tradycyjne dania czy bufety obiadowe. Organizujemy też urodziny z dmuchańcami, które zachwycają najmłodszych gości. Zapoznaj się z cennikiem dla klientów indywidualnych i zamów catering w Katowicach: www.pyszne.pl/pinocy.

Catering dla firm

Hotel Pinocy zajmuje się także organizacją i oprawą kulinarną imprez firmowych. Jeśli zależy Ci na tym, by znaleźć catering na spotkania biznesowe w Katowicach, to możesz nam zaufać. Firma cateringowa to dodatkowe koszty – w ofercie Hotelu Pinocy znajduje się kompleksowa obsługa imprez firmowych. Wynajmujemy sale bankietowe, oferujemy noclegi dla pracowników oraz dostarczamy smaczny catering. Catering dla firm i catering na eventy wyceniamy indywidualnie.

Zapytaj o wolne terminy

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś skorzystać z oferty na catering w Hotelu Pinocy, to zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia menu oraz kwoty zaliczki.