Spotkania biznesowe

Hotel Pinocy

Organizacja spotkania firmowego

Mieszkasz w pobliżu Katowic i potrzebna Ci sala konferencyjna, aby zorganizować spotkanie, szkolenie, konferencję? Interesuje Cię wynajem sali konferencyjnej wyposażonej kompleksowo w sprzęty niezbędne do organizacji spotkań?

Wynajem sali konferencyjnej to nieodzowna procedura poprzedzająca spotkanie biznesowe, spotkanie integracyjne, szkolenie, zebranie lub konferencje i prezentacje firmowe. W naszym hotelu znajduje się profesjonalna sala konferencyjna idealna do organizacji tego typu wydarzeń.

  • Spotkania biznesowe w Hotelu Pinocy
  • Spotkania biznesowe w Hotelu Pinocy
  • Spotkania biznesowe w Hotelu Pinocy
  • Spotkania biznesowe w Hotelu Pinocy

Sala konferencyjna z ekranem i mikrofonem

Inne sale szkoleniowe w okolicy Katowic nie spełniają Twoich oczekiwań jeśli chodzi o wyposażenie? Nasza sala szkoleniowa jest zaopatrzona w projektor i telebim, przeznaczone do wyświetlania prezentacji. Ponadto mamy nagłośnienie kwadrofoniczne, które zapewnia bardzo dobrą akustykę oraz bezprzewodowe mikrofony, gwarantujące komfort prelegenta.

Spotkanie firmowe z cateringiem i noclegiem

Jeśli chcesz dodatkowo zadbać o swoje audytorium i zapewnić im catering, to chętnie przedstawimy Ci ofertę na wynajem sali konferencyjnej z cateringiem. A jeżeli planujesz szkolenie firmowe z noclegiem, to rzecz jasna mamy komfortowe pokoje dla gości. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoja firma poczuła się u nas komfortowo i sprawimy, że zapragniesz, by Wasza Wigilia firmowa odbyła się również tutaj.

Formularz kontaktowy

Zapytaj o wolne terminy