Hotel

Hotel Pinocy

Tradycja od 1983 r.

Jesteśmy z państwem nieprzerwanie od listopada 1983 roku, dostarczając usług najwyższej jakości, przy zachowaniu korzystnej ceny. Wówczas daliśmy się poznać jako producent ciast, ciastek i ciasteczek, które z czasem zyskały całą rzeszę oddanych im bez reszty amatorów. Tak oto z małej cukierni narodziła się marka Pinocy, która rozwija się nieprzerwanie aż do dziś.

Naszą ofertę poszerzaliśmy wraz z wzrastającym zadowoleniem klientów, które każdego dnia utwierdzało nas w przekonaniu, że trud, który przychodzi nam wkładać w kreowanie słodkości, „osłodzi” życie niejednej osobie.

Dziś w swojej ofercie mamy ponad setkę specjałów, a dowodami na kunszt i staranność z jakimi podchodzimy do wypiekania, są liczne nagrody, wśród których znajduje się m.in. prestiżowy tytuł „Firmy z Jakością” przyznany nam w 1998 roku. W międzyczasie oddaliśmy do Państwa dyspozycji unikatową restaurację i pokoje gościnne, które łączą w sobie współczesny komfort z tradycją polskiej gościnności.

Najważniejszą ideą, która przyświecała nam od samego początku budowania naszej marki, była umiejętność optymalnego scalenia najistotniejszych wartości w oferowanych usługach. Właśnie dzięki nim zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości, która zawsze idzie w parze z relatywnie niską ceną.

Każdy z pokoi w Hotelu Pinocy wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, lodówkę, czajnik oraz prywatną łazienką z wanną lub prysznicem.

W Hotelu Pinocy posiadamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości pozostaje prywatny parking. Akceptujemy także zwierzęta, dlatego naszych gości zapraszamy ze swoimi pupilami. Oprócz tego, nasi goście otrzymują bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi.

Hotel Pinocy

Wyróżnienia i nagrody

Firma Pinocy od początków swojej działalności była nagradzana i wyróżniana w różnych kategoriach i dziedzinach, między innymi prestiżowymi tytułami, takimi jak: Certyfikat Jakości Zarządzania Mister Poland 2000 (Europejski Instytut Testu i Rekomendacji), Inwestycja 10-lecia (Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach), Rzemieślnik Roku (Izba Rzemieślnicza w Katowicach), Pionier Tagów, Złoty Liść, Honorowy Złoty Liść (Powiatowe Targi Przedsiębiorczości i Ekologii), Firma z Jakością (Forum Jakości Katowice) czy Clemens Pro Arte, Clemens Pro Cultura oraz Clemens Pro Publico Bono za osiągnięcia twórczości artystycznej, upowszechnianie kultury i wspieranie inicjatyw na rzecz kultury i ochrony jej dóbr.