Pokoje Hotelu Pinocy

Pokoje

Do dyspozycji Gości

Dodatkowe informacje

Hotel Pinocy oferuje Państwu najwyższej jakości usługi turystyczno-noclegowe. Pokoje są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz! Nasza obsługa zadba o to, abyś zapamiętał swój pobyt w tym miejscu na długo!

  • Możliwość dostawienia łóżeczek dziecięcych
  • Miejsce z udogodnieniami dla niepełnosprawnych
  • Miejsce przyjazne dla zwierząt
  • W 3 apartamentach udostępniamy sejf, lodówkę i radiobudzik
  • Dostępne pokoje z balkonami

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klienta dlatego nasze pokoje dostosowaliśmy do obsługi osób niepełnosprawnych. Hotel Pinocy to miejsce przyjazne wszystkim pupilom! Kochamy zwierzęta, więc możesz śmiało zatrzymać się u nas ze swoim czworonożnym przyjacielem. Nasze pokoje wyposażone są w prywatne łazienki z prysznicem lub wanną. Gościom naszego hotelu zapewniamy także hotelowe ręczniki, dzięki czemu odwiedzając Hotel Pinocy mogą pozbyć się zbędnego bagażu. W każdym z pokoi znajduje się także suszarka.

Pokoje Hotelu Pinocy posiadają telewizory z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi, które pozwalają gościom na relaks po całym dniu. W pokojach znajduje się pojemna szafa oraz wieszak na ubrania, które umożliwią gościom utrzymać wokół siebie ład i porządek. Z myślą o komforcie i wygodzie naszych gości, wszystkie pokoje wyposażyliśmy w sprzęt do prasowania oraz żelazko.